Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27 Травня 2020, 10:13

Головна » 2013 » Грудень » 5 » Звернення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича
Дорогі земляки, шановні гості столиці та Київщини!

Як голова Київської облдержадміністрації, як громадянин великої держави Україна, з багаторічним життєвим досвідом, звертаюся до усіх учасників Євромайдану щодо толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.
    Я поважаю право кожного на проведення мирних зібрань, гарантованих Конституцією України. Водночас засуджую ескалацію свавілля і насильства під час проведення самої акції протесту в Києві, у тому числі застосування сили правоохоронцями та побиття журналістів.
    Сьогодні до мене звертаються сотні матерів з тривогою за здоров’я своїх дітей, які перебувають на майдані. І я, як батько, як кадровий офіцер розділяю їхню тривогу, бо обурений непрофесійністю керівників, які штовхнули спецпідрозділ на такі дії.
    Президент України дав свою оцінку подіям, які відбулися на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада і вже доручив генеральній прокуратурі здійснити перевірку усіх обставин.
    Разом з тим події, що відбулися 1 грудня біля Адміністрації Президента України, КМДА, Будинку профспілок є такими, що заслуговують засудження та застосування до їх ініціаторів відповідних законодавством санкцій.
    Вважаю методи політичних сил щодо ескалації ситуації неприпустимими.
    Водночас я розумію, що в оцінці цих фактів не можна обмежитися лише констатацією порушень прав і свобод громадян. Тому я пропоную створити робочу групу за участі представників громадськості, народних депутатів, влади, незалежних журналістів, для вгамування пристрастей та прийняття виваженого правильного рішення. Силові методи вирішення цих питань є не раціональними.
    Київщина сьогодні пройшла нелегкий шлях: від політичного протистояння та економічного занепаду до конструктивної співпраці з місцевими політичними силами, громадськими об’єднаннями та є лідером в соціально-економічному розвитку. Тому я, як ніхто інший розумію, що діалог та консенсус у прийнятті рішення є єдиним шляхом до розвитку держави.

Голова Київської обласної
державної адміністрації                                Анатолій Присяжнюк

Переглядів: 325 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »