Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19 Жовтень 2017, 18:58

Головна » 2017 » Вересень » 8 » Звернення до батьків!
Звернення до батьків!

За статистикою в нашій країні внаслідок нещасних випадків загибель дітей щороку зростає! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – може стати причиною сумних та трагічних наслідків.

Васильківський районний відділ ГУ ДСНС України у Київській області закликає батьків: не залишайте своїх дітей без нагляду. Одне з найперших правил безпеки для батьків, які виходять з будинку – завжди мати при собі ключі від оселі. Часто через нехтування ним діти стають заручниками квартир та будинків, де, окрім психологічної травми, спричиненої від сутністю батьків, на них можуть чекати інші небезпеки (як-то не вимкнена плита, відчинене вікно тощо).

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Переглядів: 31 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »