Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22 Вересень 2017, 14:23

Головна » 2017 » Квітень » 17 » Вітаємо переможця обласного етапу!
Вітаємо переможця обласного етапу!

10 квітня 2017 року в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею відбулось засідання журі обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». На виставці представлено близько 160 творчих робіт вихованців гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, виконаних в різних техніках виконання.
   Не були осторонь цієї події і учні нашого закладу. Так учениця 8 класу Солдатова Вікторія здобула І місце у номінації "Архітектура та будівництво" з роботою «Собор Святого Петра», за що отримає грамоту Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», а її робота – буде подана до Українського державного центру позашкільної освіти на участь у Всеукраїнському етапі.

Ми щиро вітаємо Вікторію і бажаємо подальших перемог на Всеукраїнському рівні.

Переглядів: 145 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »