Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27 Травня 2020, 09:10

Головна » 2013 » Грудень » 9 » Вітаємо!!!
Вітаємо!!!

6 грудня 2013 року у Васильківському районному центрі дитячої та юнацької творчості на святі обдарованих дітей та молоді «Талантів юних зорепад», підвели підсумки Року дитячої творчості на Васильківщині.

Корчинська Юлія - ІІІ місце у районному фіналі конкурсу виконовців сучасної естрадної пісні "Калиновий дзвін

Корчинська Вікторія - ІІ місце у районному фіналі конкурсу виконовців сучасної естрадної пісні "Калиновий дзвін

Хижняк Анна - "Гран-прі" у районному фіналі конкурсу виконовців сучасної естрадної пісні "Калиновий дзвін

Хижняк Анна - лауреат фестевалю "Таланти Васильківщини - 2013", учасниця заключного свята обдарованих дітей "Талантів юних зорепад"