Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22 Червня 2018, 17:30

Головна » 2018 » Травень » 24 » Випуск із дитячого садочку
Випуск із дитячого садочку

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

24 травня 2018 року наш дитячий садочок  приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків, яких в цьому році 6.

Зусиллями вихователя Ліди Павлівни Крупко організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи та медалі від вихователя Крупко Л.П.

А на завершення свята всі присутні на святі переглянули відео-ролик, про проведені роки у дошкільному закладі.

Переглядів: 65 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »