Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19 Жовтень 2017, 18:56

Головна » 2015 » Вересень » 12 » VIIІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об`єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

Щедра осінь багата на здобутки для юннатів Київщини. Так,  08–10  вересня на Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів область достойно представила команда у складі вихованців та керівника гуртка «Юні рослинники» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Тростинського НВК Васильківського району.
  Цього року кращі виробничі бригади школярів з 15 областей України гостинно вітали в Українському  дитячому  центрі  «Молода гвардія» м.Одеса. Діти презентували свої досягнення під час відкритого творчого звіту та захисту-виставки «Щедрість рідної землі». Програмою заходу було передбачено і захист науково-дослідницьких робіт учнів, педагогічні читання для керівників делегацій за темою «Педагогічні ідеї А.С.Макаренка і завдання трудового виховання сьогодення».
  У підсумку заходу команда Київської області виборола III місце.   Вітаємо наших юннатів і відданого своїй справі педагога Краснікова К.П. з високим досягненням.

Нових успіхів і перемог!

Переглядів: 104 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0