Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 10 Серпня 2020, 21:23

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » VII Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об`єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів
    З 10 по 12 вересня 2013 року у Сумський області - м. Шостка, м. Глухів, смт. Ямпіль - Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений  VII Всеукраїнський зліт трудових аграрних об`єднань виробничих бригад загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
   Київську область на цьому зльоті представляли представники Тростинсткого НВК. В рамках зльоту відбулися Макаренські читання "Концептуальні ідеї трудового виховання А.С. Макаренка і сучасна освітньо - виховна практика і метою яких є поширення передового педагогічного досвіду щодо взаємодії теорії та практика ефективного трудового виховання, відкритий творчий звіт команд, презентація виставки "Щедрість рідної землі", захист науково - дослідницьких робіт. Чехун Олена, учениця 11 класу, захищала науково - дослідницьку роботу на тему : "Виробництво зерна в Україні: оцінка розвитку та розміщення".Члени делегації приймали участь у конкурсі - захисті науково - дослідницьких робіт в секціях "Овочівництво", "Садівництво". Учасники зльоту були присутніми на презентаціях діяльності  навчально - виховного аграрного комплеску "Юний господар" Ямпілської районної станції юних натуралістів, Шосткінської міської станції юних натуралістів. Для учасників зльоту були проведенні автобусні екскурсії по містах Шостка, Глухів.
   В день закриття зльоту відбулося нагородження учасників зльоту. В цей день був проведений флеш - моб силами учнів м. Шостки та учасниками зльоту. Наступний 8 зліт відбудеться в. Рівненській області.

Переглядів: 556 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »
Вакцинація
 Захистіть себе від КІР