Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:26

Головна » 2017 » Березень » 30 » Відзначення Дня добровольця
Відзначення Дня добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності сувернітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань Верховна Рада України проголосила 14 березня Днем українського добровольця.

У рамках заходів до відзначення Дня добровольця в Тростинському НВК у 6 – 8 класах 30 березня 2017 року проведено виховну годину на тему:  «Вшануймо українського добровольця»,  присвячену пам’яті загиблих в зоні АТО та на «Євромайдані».

Під час години пам’яті згадали імена мешканців громади-учасників АТО, які виконували і виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи Батьківщину. Учні переглянули презентації про добровольців, які захищають нашу державу, декламували патріотичні вірші. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих.

День українського добровольця – це і нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов'язком залишається боротьба за справжню Державу без псевдоеліт, корупції та політичного лихварства. Ставши на захист України, ми вже не маємо права відступати!

Дякуємо українським добровольцям за героїзм та мужність! Вічна шана загиблим!

Переглядів: 105 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »