Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:32

Головна » 2017 » Березень » 18 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 13 березня по 17 березня 2017 року у Тростинському НВК проходив тиждень початкової школи. Початківці продемонстрували свої вміння та навички. Учні 4 класу презентували свої цікаві проектні роботи з природознавства, як от: «Врятуємо планету Земля», «Земля – планета води», «Який материк я хочу відвідати». Особливої уваги заслуговує проект Ілинича Назарія – «Водойми села Тростинка».

Похвалилися учні молодших класів своїми досягненнями із трудового навчання. Учні 1 і 4 класів організували виставку «Умілі руки», де були представлені вироби з паперопластики. А учні 2 і 3 класів оформили вистаку робіт під назвою «Своїми рученятами», тут можна було побачити різні аплікації та вироби з паперу.

Учні початкових класів не тільки похвалилися своїми знаннями і вміннями, а й показали свої морально-етичні навички. Зокрема, як виховуютьcя прагнення цінувати особистість іншої людини та бути толерантними. У 4 класі Циганенко Б.В. проведела виховну годину на тему «Всі люди різні. Кожен – інший. Життя від цього цікавіше!».

Переглядів: 78 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »