Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20 Квітня 2018, 07:44

Головна » 2017 » Квітень » 21 » Тиждень фізики та математики
Тиждень фізики та математики

З 18 по 21 квітня 2017 року у Тростинському НВК проходив тиждень математики, фізики та інформатики.

Розпочався тиждень виставкою стінних газет, в якому активну участь приймали учні 7-10 класів.

Перед учителем фізики стоїть важливе завдання: не тільки надати учням певну суму знань, розвивати їхні вміння й навички, а й головне – навчити учнів застосовувати набуті знання на практиці. З цією метою було проведено виставку саморобних приладів.

20 квітня вчителем фізики  Ілинич О. М. проведено захід «Надзвичайні природні явища» для учнів 8 – 10 класів. Переглянувши список надзвичайних природних явищ, учні в котрий раз здивувались складній організації нашого світу і явищ природи зокрема. Зроблено висновок: природа не знає кордонів не тільки у своїй красі, вона здатна безмежно дивувати!

А 21 квітня 2017 року вчитель математики та інформатики Литвиненко А.І. організував та провів виховний захід на тему: «В чому полягає феномен стрічки Мебіуса?». Під час якого учні мали змогу познайомитися з поверхнею, яка має лише одну сторону. Підчас подорожі проводячи різноманітні експерименти над «стрічкою Мебіуса» учні дійшли висновку, що це поверхня з однією стороною і одним краєм. А також учні 8 – 10 класів познайомили присутніх де практично застосовується стрічка Мебіуса в науці, техніці, архітектурі побуті та у вивченні властивостей Всесвіту.

Переглядів: 123 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2017  »