Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16 Листопада 2018, 03:09

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

У нашому закладі 1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Для першокласників і старшокласників цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Школярі, вчителі та батьки зібрались на урочистій лінійці, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

Відкривала свято привітаннями та настановами для школярів директор закладу Хижняк Тетяна Петрівна. Також з вітальними словами до всіх присутніх звернулися почесні гості: голова батьківського комітету – Терещенко Оксана Вікторівна, Тростинський сільський голова – Парубець Микола Петрович, Шевченківський сільський голова - Вангородська Оксана Володимирівна.

Напутнім словом відкрила двері в дивний світ знань перша вчителька малюків – Карачун Галина Іванівна.

Сказали своє слово і випускники, які зібралися не лише для того, щоб розпочати останній навчальний рік, а й для того щоб прийняти в дружню шкільну сім’ю поповнення. Вручивши їм подарунки та символічний ключ від країни знань.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти Нової української школи. Для них – це новий етап, це початок шляху, тривалістю в дванадцять років, у країні знань.

За давньою традицією, навчальний рік розпочали з дзвоника, який пролунав у руках найстаршого учня Гуйди Владислава та наймолодшої учениці школи Саванчук Софії.

І на завершення лінійки, першокласники вирушили крізь арку батьківського благословення на свій перший урок.

Переглядів: 15 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 2.0/1
«  Вересень 2018  »