Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24 Серпня 2019, 20:14

Головна » 2019 » Травень » 24 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

24 травня у нашому закладі відбулося свято останнього дзвоника. Батьки і діти зібралися на урочисту лінійку на подвір’ї закладу.

Цього дня всі чекали з нетерпінням, бо попереду – літні канікули, для випускників відкриваються незвідані дороги.

Привітати учнів зі святом Останнього дзвоника до закладу завітали гості. Сільський голова села Тростинка Парубець М.П., директор ПСП ім..Шевченка Ковбасюк О.П. Побажали випускникам світлої життєвої дороги, чистого неба, миру, щоб усі були щасливі і добрі, успішно вступили у навчальні заклади, а всім школярам та вчителям – гарного літнього відпочинку, оздоровитися, набратися сил і всім повернутися у рідні класи.

З вітальними словами до присутніх також звернулися директор НВК та надія школи – малюки-першокласники.

Для всіх присутніх пролунав шкільний дзвінок.

Переглядів: 32 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »
Відділ освіти Васильківської РДА< Васильківський РМК< Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості < Великовільшанська ЗОШ < Дослідницька ЗОШ<

Тростинський НВК © 2019