Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:31

Головна » 2017 » Травень » 26 » Свято Останнього дзвоника!
Свято Останнього дзвоника!

Ще один навчальний рік дійшов кінця. І як завжди, красиві та усміхнені школярі з квітами в руках з ранку поспішали до стін рідної школи на свято Останнього дзвоника. Навіть дощ не став на заваді.

З прекрасним святом Останнього дзвоника присутніх вітали директор НВК Т.П.Хижняк, сільський голова села Тростинка М.П.Парубець, голова батьківського комітету О.В.Терещенко.

Учні нашого закладу зробили тільки маленький крок у знаннях і переходять у наступний клас, щоб почерпнути для себе такі важливі речі.

Адміністрація та педагогічний колектив Тростинського НВК бажає всім школярам активно відпочити на канікулах та  набратися яскравих незабутніх літніх вражень, зустріти добрих і надійних друзів.

Переглядів: 198 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 2.0/1
«  Травень 2017  »