Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16 Листопада 2018, 03:10

Головна » 2018 » Вересень » 20 » Свято квітів та врожаю
Свято квітів та врожаю

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже в перший місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо «Свято квітів та врожаю». 20 вересня в Тростинському НВК  відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу.. Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

У цьому заході взяли участь учні 1-11-их класів, які старанно готувалися заздалегідь, хто самостійно, а хто з активною допомогою батьків.

Судячи з цьогорічних композицій, можна зробити висновок, що кожен з учнів буквально вклав частинку своєї душі в ці роботи, настільки довершеними та, головне, живими вони виглядали.

Усі роботи разом створили неймовірну красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Переглядів: 16 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »