Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:21

Головна » 2017 » Вересень » 15 » Свято квітів та врожаю
Свято квітів та врожаю

Теплого вересневого дня (15 вересня)  у Тростинському НВК пройшло “Свято квітів та врожаю”, яке стало уже традиційним. У цьому заході взяли участь учні 1-11-их класів, які старанно готувалися заздалегідь, в цьому їм активно допомагали батьки.
  Такого розмаїття фарб і світла не бачила навіть сама осінь, а дитячій фантазії не було меж. Школярі у своїх композиціях з квітів та урожаю відображали реалії та події нашого життя. Важко було в такій гармонії природної краси та творчого підходу визначити переможців. З року в рік композиції, які створюють учні, стають кращими і досконалішими, можливо й мистецькими.
  Яскравим дебютом ввійшли першокласники в активне шкільне життя. Їхні вироби – яскраве підтвердження тому, що першокласники вже справжні школярі. Це їх перший крок на шляху розвитку творчої майстерності.
  Квіткові композиції, яскраві декорації, вироби з овочів та фруктів, які представили всі класи школи, були оцінені членами журі та відзначені грамотами та подяками.

Переглядів: 167 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 3.3/3
«  Вересень 2017  »