Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20 Жовтня 2018, 15:03

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Святий Миколай до нас в гості завітай
Святий Миколай до нас в гості завітай

Свято лине Миколая –
Серденько радіє.
Йде святий до нас із раю
Принесе надію.

Свято Миколая, довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають діти. От і нині малеча з самого раночку виглядає візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Старанно до свята готувались і  діти Тростинського  НВК. Вони підготували для святого справжнісіньку виставу «Святий Миколай до нас в гості завітай», аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті.
  З захватом на вихованців дитячого садочка дивилися батьки та гості свята. А позавершенні свята святий Миколай усім діткам вручив солодкі подарунки.

Переглядів: 73 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »