Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:23

Головна » 2017 » Травень » 25 » Прощавай, наш дитячий садок!
Прощавай, наш дитячий садок!

Весна… Хвилювання… Усмішки і квіти…
І хоч не лунає останній дзвінок -
У нас випускний, підросли наші діти,
І в школу малят проводжає садок

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.
   25 травня 2017 року дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школярів.
   Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і декламувати вірші, що вдало було показано на святі.

…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Переглядів: 153 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »