Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 26 Травня 2019, 23:13

Головна » 2019 » Березень » 11 » Позакласний захід «Т.Шевченко і географія»
Позакласний захід «Т.Шевченко і географія»

Шевченко – поет, Шевченко – художник, а от що спільного  у Т.Г.Шевченка з географією? Саме цьому питанню 11 березня 2019 року був присвячений позакласний захід «Т.Шевченко і географія», який у рамках відзначення 205-річчя з дня народження митця пройшов у нашому закладі.

Вчитель географії Терещенко Катерина Йосипівна організувала значну підготовчу роботу з проведення заходу, метою якого було ознайомити присутніх з найважливішими топонімами, які використав і найчастіше згадує Т.Г.Шевченко у своїх творах.

З виступів знавців географії  учасники  заходу  дізнались про найбільш часто використані  Т.Шевченком географічні назви –  Україна (200 разів), Дніпро (80 разів), Київ  (50 разів), Дунай (21 раз) та Дністер (7 разів) та тими топонімами, які  вживаються рідше – Дон, Крим, Бессарабія, Кубань, синє море тощо.

На завершення заходу була проведена інтелектуальна вікторина, під час якої учні-учасники  мали змогу перевірити свої знання  про життєвий шлях, творчість Т.Шевченка  і, звичайно, географічні назви, які найчастіше використано в «Кобзарі».

Переглядів: 33 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »
Відділ освіти Васильківської РДА< Васильківський РМК< Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості < Великовільшанська ЗОШ < Дослідницька ЗОШ<

Тростинський НВК © 2019