Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24 Серпня 2019, 20:15

Головна » 2019 » Травень » 22 » Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»
Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2019 року у дошкільному навчальному закладі Тростинського НВК відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні діти, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Троє дошкільнят з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Під час свята всі присутні переглянули невеличкий фільм з хроніки життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку і до закінчення, а згадку про садочок випускники отримали дипломи та медалі від вихователя Крупко Лідії Павлівни.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Переглядів: 29 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »
Відділ освіти Васильківської РДА< Васильківський РМК< Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості < Великовільшанська ЗОШ < Дослідницька ЗОШ<

Тростинський НВК © 2019