Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:31

Головна » 2016 » Грудень » 9 » Міжнародний день боротьби з корупцією
Міжнародний день боротьби з корупцією

За ініціативи ООН щорічно 9 грудня відзначається - Міжнародний день боротьби з корупцією. Цього дня в 2003 році в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю 1 листопада 2003 року.
   Це свято є приводом звернути увагу всієї світової спільноти на необхідність відмови від корумпованості багатьох державних структур, яка завдає непоправної шкоди всьому національному й світовому добробуту. Конвенція ООН проти корупції зобов’язує держави, які підписали її, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів.
   В цей день у багатьох країнах світу проходять демонстрації, зустрічі, конференції, семінари та інші заходи, приурочені до Міжнародного дня боротьби з корупцією.
  З цієї нагоди для учнів 10 класу було проведено інтерактивний урок на тему антикорупції. Урок проходив за інтерактивними матеріалами команди освітнього проекту EdEra та Програми розвитку ООН в Україні. Матеріали зноходяться тут.

Переглядів: 73 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »