Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22 Вересень 2017, 14:17

Головна » 2015 » Лютий » 10 » Майстер-клас вчителя образотворчого мистецтва Муренка С.П.
Майстер-клас вчителя образотворчого мистецтва Муренка С.П.

10 лютого 2015 року  відбулося засідання майстер-класу вчителя образотворчого мистецтва Муренка Сергія Петровича з теми «Паперопластика. Історія модульного орігамі.».

Активну участь у підготовці та проведенні засідання брав заступник директора з навчально-виховної роботи  Красніков К.П.

Учасниками засідання були вчителі образотворчого мистецтва закладів освіти  району. Педагоги ознайомились з іторією виникнення модульного орігамі, вивчили умовні позначення та базові форми цього виду паперопластики.

Практична частина засідання передбачала виготовлення лебедя та ознайомлення з різними способами складання інших фігур.

Сергій Петрович та Костянтин Петрович  презетували практичні роботи учнів, виконані в техніці орігамі, а також наочність до уроків, досягнення  учнів.

Всі присутні на засіданні оцінили високий рівень та змістовність запропованих матеріалів. Результати роботи перевершили їх очікування.

Відео по створенню лебедя.

Переглядів: 269 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
Дуже цікава подія!