Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16 Листопада 2018, 03:09

Головна » 2018 » Вересень » 14 » ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань

З 11 по 13 вересня 2018 року юні аграрії із 18 областей України взяли участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань, що цього року приймає мальовниче місто Тернопіль.

Серед них, і команда Київської області, яку цього року представляли учні Тростинського НВК Васильківського району, вихованці КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини" у складі: Карачун Юрій, Ілинич Назарій, Мисько Аня та керівник команди - Красніков Костянтин Петрович.

Під час роботи зльоту команда Київщини взяли активну участь у запропонованих заходах:
Ілинич Назарій на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції "Рослинництво" представив результати свого дослідження з теми "Вплив магнітного поля на ріст і проростання насіння злакових рослин".

Назарій, Юрій та Аня презентували виставку "Щедрість рідної землі" та прозвітували про свою роботу; Красніков К.П. взяв участь у педагогічних читаннях "Компетентнісний підхід в роботі учнівських аграрних об'єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів".

На учасників чекала незабутня профорієнтаційна екскурсія до компанії "Агропродсервіс", де мали змогу ознайомитися з сучасними підходами до вирощування сільськогосподарських культур.

Протягом цих трьох днів наша команда відвідала Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. насолодилася подорожжю до Збаразького замку та побачили всю красу м. Тернопіль.

За підсумками участі у Всеукраїнському зльоті, команда Київської області отримала: Грамоту за ІІІ місце у виставці-презентації "Щедрість рідної землі";

Ілинич Назарій, отримав Грамоту за ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Тож за підсумками участі у Всеукраїнському зльоті команда Тростинського НВК у складі Ілинича Назарія, Карачуна Юрія та Мисько Аня (керівник - Красніков К.П.) нагороджена ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ.

Вітаємо Юру, Назарія, Аню та їх керівника Краснікова К.П, з високими результатами та гідним представленням Київської області, Васильківського району.

Переглядів: 19 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »