Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19 Липня 2018, 02:53

Головна » 2018 » Травень » 18 » Екскурсія на тваринницьку ферму
Екскурсія на тваринницьку ферму

18 травня 2018 року з метою формування пізнавальних навичок, виховання позитивного ставлення до різних видів трудової діяльності, учні та вчителі відвідали з навчальною екскурсією тваринницьку ферму ПСП ім.Т.Г.Шевченка, яка розташована на території нашого села.

Хоч наші діти сільські, і вони знайомі з основами догляду за тваринами, їм все ж було цікаво побачити велику ферму й побачити тварин, які там мешкають.

Під час екскурсії яку проводили Мазур Тарас Григорович – директор з тваринництва, Варавський Олег Васильович – зоотехнік та Ковбасюк Олександр Павлович – виконавчий директор, дітей було познайомлено з шістьма породами великої рогатої худоби (Герефордської, Бузької, Абердино-ангуської, Лімузін та сірої Української степової), всі вони м’ясної породи та утримаються стадним принципом і безприв’язно. Діти також відвідали  приміщення де утримуються м’ясної породи вівці та кози з Південної Африки.

Екскурсія виявилась напрочуд цікавою та пізнавальною не лише для учнів, але й для вчителів. Всі ми вдячні Олександру Павловичу за організацію екскурсії, та Тарасу Григоровичу та Олегу Васильовичу за детальне ознайомлення з особливостями утримання та догляду за худобою.

Переглядів: 45 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »