Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:23

Головна » 2017 » Січень » 26 » Екскурсія до зоопарку «XII місяців»
Екскурсія до зоопарку «XII місяців»

25 січня 2017 року учні Тростинського НВК здійснили екскурсію до сучасного нового зоопарку «XII Місяців», або як ще називають цей зоопарк – Парк щасливих тварин, що розташований у селі Демидів Вишгородського району Київської області.

Підчас екскурсії діти були приємно здивовані умовами в яких перебувають тварини.  Сучасні літні вольєри, зимові вольєри з підігрівом підлоги, збалансований раціон з урахуванням потреб кожного мешканця зоопарку та цілодобовий догляд за тваринами.
   У клітках і вольєрах діти зустрілися з левом Людвігом – ледачим красенем який позував перед об'єктивами фотокамер, бенгальським тигром Шерханом, з гепардом та чорним ягуаром, з жирафом, верблюдом, носорогом  Арчібальдом, з кумедними мавпочками і різними птахами.

Справжні звірі зовсім не такі як на картинках. Нас здивували арктичні білі та азіатські червоні вовки, а також чорна лисиця.

А ось орангутани Магда і Йосип, які спритно гойдались по канатах, та чіпляляся за вітки дерев, що декоративно були сплетені у вольєрі, своєю поведінкою і манерами нагадували нам людей.

Варто побувати в зоопарку, щоб переконатися: тваринам тут добре і комфортно. І створені умови максимально відповідають їхньому життю в природі.

А після екскурсії по тереторії зоопарка ми відвідали шатро цирку-шапіто "Гранд" з виставою на льоду. Під час якої побачили клоунів, повітряних гімнастів та дресированих звірів.

Переглядів: 157 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »