Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24 Серпня 2019, 20:16

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Двомісячник благоустрою
Двомісячник благоустрою

З приходом весни та тепла в кожного з’являється бажання бачити своє село, своє подвір’я чистим та охайним, яке потребує нашого з Вами піклування та бережливого ставлення.

10 квітня 2019 року, відбувся суботник по прибиранню території біля нашого закладу в якому взяли участь учні 5 – 11 класів та працівники закладу. Працювалось з натхненням та в піднесеному настрої. Забруднена територія перетворювалась на охайну та затишну місцину, милувала око та створювала святковий настрій. Спільними зусиллями проведено санітарне очищення дерев, впорядкували клумби, братську могилу, побілили дерева, вивезли сухе листя.

Директор закладу Хижняк Т.П. подякувала всім, хто брав участь у впорядкуванні території. По завершенні роботи всіх пригостила смачним морозивом.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту і тому хочеться вірити, що якомога більше наших громадян долучиться до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій території. Саме від людей, від їхньої самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Тільки гуртом, тільки спільними зусиллями ми будемо жити в селах де охатні та затишні будинки, чисті вулиці та узбіччя, доглянуті пам’ятники та квітучі сади, впорядковані зелені зони.

Переглядів: 17 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »
Відділ освіти Васильківської РДА< Васильківський РМК< Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості < Великовільшанська ЗОШ < Дослідницька ЗОШ<

Тростинський НВК © 2019