Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25 Червня 2019, 03:39

Головна » 2015 » Листопад » 27 » Діти Тростинського НВК – воїнам АТО
Діти Тростинського НВК – воїнам АТО

Не бути байдужими, відчувати себе причетниим до всього,
що відбувається в державі - основа формування
громадянина - патріота.

Саме такий лейтмотив загальношкільної ярмарки по збору коштів для поранених воїнів АТО, яка відбулася у п'ятницю 27 листопада.

Зібрані кошти в сумі 2500 грн. були передані Віктору Олеговичу Андрійчуку — ще зовсім молодому хлопцю. Йому 21 рік, він родом з Київщини (селище Гаврилівка Вишгородського району), який втратив ліву руку, а ліва нога та стегно важко пошкоджені вибухом міни.
   Після закінчення школи Віктор пішов служити в армію. Під час Революції Гідності, попри материні заборони, втікав з дому, аби допомогти побратимам. З початком бойових дій добровольцем вступив до батальйону "Київська Русь". І в липні 2014 року їх відправили в самісіньке пекло - до Слов'янська.
За два дні до чергової ротації, 12 травня 2015 року, в запеклому бою, в бронежилет Віктора влучила граната, відскочила та впала в руку. Юнака відкинуло на 2 метри. При спробі підвестися, Віктор відчув, що в нього зламана нога і відірвано руку.
    Вже в госпіталі лікарі сказали, що хлопець втратив близько трьох літрів крові. Переливання робили просто на передовій - адже з кожною краплиною крові Віктор втрачав життя. Донорами стали анестезіолог та його помічник.
      Зараз Віктора готують до протезування. Втім, про це можна буде говорити після загоювання рваних ран на всьому тілі. Вартість протезування становить від 10 до 25 тисяч євро.
      Попри важкий психологічний стан, хлопець вірить, що після одужання знайде своє щастя.

На фото Віктор Андрійчук, його молодший брат та мама.

Переглядів: 252 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »
Відділ освіти Васильківської РДА< Васильківський РМК< Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості < Великовільшанська ЗОШ < Дослідницька ЗОШ<

Тростинський НВК © 2019