Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20 Жовтня 2018, 15:03

Головна » 2018 » Березень » 14 » День українського добровольця
День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.

Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

У рамках заходів до відзначення Дня добровольця, а також з метою належного вшанування подвигу українських добровольців у 7 - 11 класах 14 березня класними керівниками Ілинич О.М., Корчинською М.П. та Карачун Г.І. було проведено виховний захід «День українського добровольця». Під час заходу учні переглянули документальний фільм, згадали імена учасників АТО, які виконували і виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи Батьківщину.

Хвилиною мовчання вшанували добровольців, які з перших днів АТО сміливо захищали східний кордон України та не повернулися до рідних домівок, а також вшанували борців за свободу, які загинули під час Революції Гідності.

Переглядів: 62 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »