Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16 Листопада 2018, 03:09

Головна » 2018 » Жовтень » 6 » День учнывського самоврядування
День учнывського самоврядування

5 жовтня 2018 року в школі вже традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 9 та 11-х. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Заступник директора з НВР Литвиненко Анатолій Іванович привітав старшокласників із Днем учнівського самоврядування та побажав лідерам успіхів.

Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації закладу. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1 – 8 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Завершився День самоврядування підсумковою нарадою адміністрації закладу та учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Переглядів: 14 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »