Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:22

Головна » 2017 » Жовтень » 1 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.
   29 вересня 2017 року у Тростинському НВК відбувся День учнівського самоврядування. Старшокласники, а саме учні 10-11 класів, побували у ролі  учителів та адміністрації закладу. Виконуючи свої обов’язки, учні  відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.
Цього дня директором закладу була Махинько Яна, яка зранку зустрічала  учнів та учителів привітною посмішкою. Програма дня була насиченою та цікавою.
   Заступник директора з виховної роботи - Кибукевич Артем впродовж усього дня відвідував уроки та контролював навчально-виховний процес.

Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

Переглядів: 71 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »