Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:28

Головна » 2016 » Жовтень » 21 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
   21 жовтня 2016 року в нашому закладі вже традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводиться з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
   У Дні учнівського самоврядування взяли участь 9-10-х класів.  Старшокласники  мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
   Робочий день розпочався з апаратної наради. Заступник директор з навчально-виховної роботи Литвиненко Анатолій Іванович привітав старшокласників із Днем учнівського самоврядування та побажав учням успіхів. Апаратну нараду продовжила Махинько Яна, учениця 10 класу, яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора закладу.  Яна ознайомила представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
   Весь навчальний процес закладу в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи.  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.
   Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
   Завершився День самоврядування в закладі підсумковою лінійкою, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
  Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Переглядів: 58 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »