Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22 Вересень 2017, 14:27

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

Вже за традицією в День працівників освіти в школі  проводиться День учнівського самоврядування

На один день у школі  відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої  школи, які проводили уроки у 1- 9 класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися.

Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків.
   Краще ніж учні 11 класу про День самоврядування не розповість ніхто, крім них самих.
  «День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім неочікувала , що наші учні так серйозно віднесуться до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Також дуже приємним було і те, що вони з повагою відносились до нас, «вчителів». Надіюсь, їм також все дуже сподобалось. Мені запам’ятається цей день на все життя». Діана Кибукевич, учениця 11 класу.

Переглядів: 113 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »