Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:32

Головна » 2017 » Травень » 9 » День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Встеляйте квітами дороги, -
Вже проліски цвітуть, розмай,
В день незабутній Перемоги
Ми квіти кидаємо під ноги
Бійцям, що мир несли в наш край.

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - Його битва, його перемога над нацистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Учні нашого закладу та їх класні керівники зібралися цього похмурого та холодного ранку, з квітами біля обелісків в наших селах Тростинка і Шевченківка щоб разом з місцевими жителями вшанувати пам'ять загиблих на фронтах Другої світової війни. Цього року такий мітинг відбувся з нагоди 72-ї річниці Великої Перемоги.

Переглядів: 175 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »