Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11 Грудень 2017, 10:49

Головна » 2016 » Листопад » 25 » День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій
День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій

Знову у четверту суботу листопада стукає в наші серця трагічна дата – вшанування пам’яті жертв голодоморів, яких на теренах нашої країни довелося пережити тричі. Наймасштабнішим, найжахливішим був 1932-1933 років, який забрав, за середніми даними дослідників, близько десяти мільйонів ні в чому невинних людей.
   Ми повинні говорити про цю жахливу трагедію, щоб слова глибокої скорботи не лише дійшли до свідомості кожного, але й увійшли в його серце.
   25 листопада 2016 року в кабінеті математики відбувся захід, приурочений до дня вшанування пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, під час якого учні 8 - 10 класів перглянули документальний фільм "Великий Голод" виробництва каналу "Студія 1+1".

По завершенні перегляду документального фільму заступник директора Литвиненко А.І. звернувся до учнів з проханням 26 листопада 2016 року о 16 годині вшанувати пам'ять жертв голодоморів та політичних репресій хвилиною мовчання і запалюванням поминальних свічок. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників. Хай його побачать ті, хто став зорями. Схилімо низько голови в скорботну хвилину!

Переглядів: 52 | Додав: petrovuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »