Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:27

Головна » 2017 » Березень » 29 » Благоустрій шкільного подвір'я
Благоустрій шкільного подвір'я

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Якщо від часів епохи Відродження людину вважали підкорювачем і центром світу, то нині науковці визначають істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами, а перетворення навколишнього світу має здійснюватись не стихійно, а з урахуванням об’єктивних законів природи, прогнозу побічних впливів. Це може забезпечити лише людина, яка усвідомила універсальну цінність природи, необхідність раціонального використання її ресурсів та готова брати активну участь у розв’язанні екологічних проблем.

Саме з такою метою 29 березня 2017 року у Тростинському НВК проводилися роботи з благоустрою шкільного подвір'я та прилеглої території. Учні разом з своїми наставниками при допомозі технічного персоналу закладу виконали великий об’єм роботи. За кілька годин територія школи розквітла, мов весняний сад.

Переглядів: 119 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »