Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 17 Листопад 2017, 20:23

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Біль Чорнобиля з роками не зникає
Біль Чорнобиля з роками не зникає

Цей день пам 'ятаємо всі, як один.
Той час не злічити - немає годин,
Які б повернули святеє життя,
Та в день той квітневий нема вороття

26 квітня 2017 року виповнилося 31 рік з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.
   Минув 31 рік, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
   Сьогодні з метою виховання почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України для учнів 8 і 10 класів було проведено урок мужності "Біль Чорнобиля з роками не зникає".

Переглядів: 107 | Додав: Анатолій | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »