Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 10 Серпня 2020, 21:38

Головна » 2013 » Жовтень » 08
Ось і завітала до нас в гості і щедра осінь. З давніх давен відмічають люди свято останнього снопа. Зібрано весь урожай на полях, городах, в садах, пов`язаний останній сніп. Великий і пишний, перев'язаний яскравими стрічками, він є символом добробуту і щастя. Поряд з ним красуються інші дари осені, дари садів і городів.

Переглядів: 446 | Додав: petrovuch | Дата: 08 Жовтня 2013 | Коментарі (0)

14 вересня 2013 року учні Тростинського НВК відвідали Кам'янець-Подільський Хмельницької області - місто обласного підпорядкування в Україні, з 22 березня 1919 по листопад 1920 — столиця України; значний економічний, освітній, культурний і туристичний центр країни. У 1928 році Постановою РНК УРСР Стара фортеця була оголошена державним історико-культурним заповідником.

Переглядів: 522 | Додав: petrovuch | Дата: 08 Жовтня 2013 | Коментарі (0)

З 10 по 12 вересня 2013 року у Сумський області - м. Шостка, м. Глухів, смт. Ямпіль - Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений  VII Всеукраїнський зліт трудових аграрних об`єднань виробничих бригад загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
   Київську область на цьому зльоті представляли представники Тростинсткого НВК. В рамках зльоту відбулися Макаренські читання "Концептуальні ідеї трудового виховання А.С. Макаренка і сучасна освітньо - виховна практика і метою яких є поширення передового педагогічного досвіду щодо взаємодії теорії та практика ефективного трудового виховання, відкритий творчий звіт команд, презентація виставки "Щедрість рідної землі", захист науково - дослідницьких робіт. Чехун Олена, учениця 11 класу, захищала науково - дослідницьку робот ... Читати далі »
Переглядів: 556 | Додав: petrovuch | Дата: 08 Жовтня 2013 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2013  »
Вакцинація