Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19 Липня 2019, 18:16

Профорієнтація

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

Професійна орієнтація — система організації та проведення навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями необхідних знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

Завданнями профорієнтації є ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, рекомендованими Міністерством освіти і науки України; виховання в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Екскурсія на Приватне сільськогосподарське підприємство - племзавод ім.Т.Г.Шевченка (с.Тростинка, Васильківського району)

Екскурсія на Київську кондитерську фабрику ROSHEN

Екскурсія на ТОВ "Кулиничівський Хлібозавод" (Васильківський район)

Екскурсія на тепличне господарство ПСП ім.Т.Г.Шевченка (с.Тростинка, Васильківського району)