Тростинський НВК - План роботи методичної ради
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23 Жовтень 2014, 21:53

План роботи методичної ради

ПЛАН ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОЇ  РАДИ

ТРОСТИНСЬКОГО НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

НА 2011 – 2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗАСІДАННЯ І

ВЕРЕСЕНЬ

1.    Підсумки роботи методичної ради, методичних об’єднань, творчих груп за  2010-2011  навчальний рік.

2.    Обговорення і затвердження плану роботи методичної ради на 2011-2012 навчальний рік.

3.Розподіл обов’язків між членами методичної ради.

4. Затвердження плану роботи щодо підготовки учнів до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (шкільних і міських).

5. Обговорення і затвердження планів роботи шкільних методичних об’єднань, творчих груп на 2011-2012 навчальний рік.

6.Затвердження плану проведення предметних декад у  2011-2012 навчальному році.

7.Обговорення нових навчальних програм із базових дисциплін, підручників, рекомендацій Міністерства освіти й науки України щодо викладання предметів.

9.Організація роботи школи молодого вчителя, молодого класного керівника.

10.Організація роботи консультаційних пунктів із питань сучасної педагогіки, методики, психології.

11.Поновлення інформаційних матеріалів у методичному кабінеті .

12.Інформація про нормативні документи з питань організації навчально-виховного процесу.

13.Участь учнів та вчителів у конкурсах, змаганнях.

14.Огляд методичної літератури за літній період.

ЗАСІДАННЯ ІІ

ЖОВТЕНЬ

1.Робота з обдарованими дітьми. Звіт учителів про науково-дослідницьку роботу учнів та вчителів, участь у творчих конкурсах.

2.Обговорення і затвердження списків учнів для участі в міських олімпіадах із базових дисциплін.

3.Про участь учителів школи в шкільному та міському конкурсах "Учитель року”.

4.Про хід атестації педагогічних працівників школи.

5.Курсова перепідготовка вчителів школи.

6.Взаємовідвідування уроків. Презентації вчителів школи.

7.Огляд нормативних, директивних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

ЗАСІДАННЯ ІІІ

СІЧЕНЬ

1.Аналіз участі учнів у І та ІІ етапах олімпіад із базових дисциплін, творчих конкурсах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

2.Гурткова та позакласна робота із предметів.

3.Дослідна та експериментальна робота вчителів школи.

4.Звіт про роботу методичних об’єднань учителів школи.

5.Ознайомлення з новинками методичної літератури.

ЗАСІДАННЯ ІV

БЕРЕЗЕНЬ

1.Результати чергової атестації вчителів школи та підсумки курсової перепідготовки.

2.Підготовка та організація проведення державної підсумкової атестації.

3.Участь випускників школи в зовнішньому незалежному оцінюванні.

4.Стан навчально-виховного процесу в школі.

5.Робота з молодими вчителями.

6.Робота шкільних факультативів, курсів за вибором, додаткових індивідуальних занять.

7.Обговорення нормативних документів.

8.Сучасні педагогічні технології, комп’ютеризація в навчально-виховному процесі.

9.Огляд методичної літератури.

ЗАСІДАННЯ V

ТРАВЕНЬ

1.Діяльність роботи шкільних методичних об’єднань, творчих груп за

2011-2012  навчальний рік щодо вдосконалення педагогічної майстерності та фахового рівня педагога.

2.Результати адаптації учнів 1-х і 5-х класів до навчання

3.Стан проведення предметних декад.

4.Виконання наказу про методичну роботу в школі.

5.Інформаційні зведення з періодичної преси.

6. Аналіз роботи педагогічного колективу над проблемним питанням школи.

7.Виконання навчальних програм учителями школи

8.Обмін думками та пропозиціями щодо складання річного плану роботи школи та планування методичної роботи на наступний навчальний  рік

«  Жовтень 2014  »

Тростинський НВК © 2014